News // Selena

Selena Gomez přišla podpořit svou kolekci!

27. září 2010 v 23:18 | MiSs_MileYnQaa
kmart

Selena Gomez se podepisovala fanouškům na paži, když navštívila obchod Kmart na 34th Street v NYC ve čtvrtek večer (23. září).
Sel tam byla hlavně proto, aby podpořila svou kolekci Dream Out Loud.
Selena se také brzy chystá do Londýna na podporu svého nového alba 'A Year Without Rain' s kapelou The Scene.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!! MŮJ PŘEKLAD!!

Selena: Good Morning, America!

27. září 2010 v 23:13 | MiSs_MileYnQaa
gma

Selena byla pozvána do Good morning America! v NYC ve čtvrtek ráno, 23. září.
Když se jí moderátor zeptal, zda se její hudba na novém albu opravdu změnila, Selena odpověděla: "Rozhodně ne ve smyslu "blázen" nebo "crazy". Prostě jsme chtěli vytvořit něco, co by bylo zábavné a můj druhý sing z mého prvního alba 'Naturally' jsme k tomu použili. To je to, co jsme chtěli udělat - techno vibrace."
Kromě toho na sobě Sel měla náhrdelník od Cheryl Greenspoon a Melindy Marie a hromadu náramků.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!! MŮJ PŘEKLAD!!
 *Pokud video nefunguje, odkaz zde.          


Ramona and Beezus - Blu-Ray DVD

27. září 2010 v 23:00 | MiSs_MileYnQaa
ramona-beezus dvd

Podívejte se na obal Ramona and Beezus!
Hrají :Selena Gomez a Joey King. Ramona je malá holčička s velkou představivostí, která je pro každou neplechu. Všichni v rodině ji milují včetně její starší sestry Beezus, která se snaží přežít první ročník střední školy. Přes všechna úskalí se Ramona a Beezus učí, že všechno je možné, když budete věřit a spoléhat na sebe navzájem.
Blu-ray DVD v obchodech již 9. listopadu!

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!! MŮJ PŘEKLAD!!

Selena Gomez nazpívala song s Katy Perry!

23. září 2010 v 15:18 | MiSs_MileYnQaa
selena-gomez-year-without-rain

Selena Gomez nabádala svoje fanoušky, aby si koupily její nové album na akci pro jeho podporu, která se konala v prostorech rádia Z100 ve středu odpoledne (22. září). 
18-ti letá zpěvačka hitu 'Round and Round' také představila svou novou píseň 'Rock God', v jejíž pozadí zpívá Katy Perry.
Sel napsala: "Je to druh funky a myslím, že obě děláme rozlišnou hudbu. A tak z toho nakonec vzniklo takové techno. S Katy máme podobné názory co se týká hudby. Jsem její velký fanoušek."
! Zpráva pro Seleniny fanoušky: 'Žijete v oblasti NY a chcete se zúčastnit soukromého koncertu? Pište na e-mail thesevencasting@mtvnmix.com s předmětem "Selena Audience" a připište i pár vět o tom, jak moc máte Selenu rádi. Musíte být ve věku 16-22 let. E-mail musí obsahovat vaše jméno, věk a způsob, jak vás kontaktovat. Musíte si být také jisti, že se určitě show zúčastníte ráno 24.9. v New Yorku. Nenechte si ujít svou šanci, která se už nebude opakovat!'

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!! MŮJ PŘEKLAD!! 

Selena Gomez kopíruje Kelly Clarkson!

22. září 2010 v 16:19 | MiSs_MileYnQaa
sg-ellen

Selena Gomez byla pozvána do Ellen DeGeneres Show a rozpovídala se i o svém novém albu, A Year Without Rain.
18-ti letá zpěvačka se také přiznala, že kopíruje Kelly Clarkson! Přesně jako ona totiž před koncertem pije olivový olej a vyzpívá po něm výšky, které by jinak nedala. "Vlastně jsem se s Kelly nikdy nesetkala, ale četla jsem to o ní v jednom rozhovoru. Tak jsem to zkopírovala."

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM (RADĚJI VŮBEC)!!

Selena Gomez // Návrat do USA

10. července 2010 v 13:35 | MiSs_MileYnQaa
KatieCassidy a Leighton Meester se sešli na focení se Selenou Gomez pro novou kolekci oblečení při filmování Monte Carla ve Francii brzy ráno.
Selena (17) se vrátila z Evropy zpět do USA. Tweetovala novinky: "Přistáli jsme v USA! YAY! Hledala jsem svůj dům a hrozně moc jsem se těšila domů!"
Nezapomeňte: Selenina fashion kolekce Dream Out Loud uděří do KMart obchodů zanedlouho!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Selena Gomez a Catherine Tate // Hotel de Paris

2. července 2010 v 8:06 | MiSs_MileYnQaa
selena-gomez-catherine-tate
Selena Gomez se pochlubila svou rafinovanou postavou, když natáčela scény s kolegyní Catherine Tate pro film Monte Carlo v hotelu Hotel de Paris v Monacu ve čtvrtek ráno (1.července).
17-ti letá herečka byla viděna při natáčení se spoluúčinkující Leighton Meester včera odpoledne. Po boku s Katie Cassidy mají dívky společnou věc. V nové vlně nominovaných na 2010 Teen Choice Award se Selena posunula výše! Pomoc by se jí teď hodila >> můžete hlasovat ZDE!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Selena Gomez // Konec natáčení Monte Carla se blíží!

1. července 2010 v 8:53 | MiSs_MileYnQaa
vote every day!!*TCA2010*
S kouskem papíru v ústech si Selena Gomez a Leighton Meester podali ruce na natáčení Monte Carlo před hotelem Hotel de Paris v Monacu v úterý odpoledne (29.června).
Spoluúčinkovala s Katie Cassidy. Dívky byly společně odceněny potleskem a říkankou, když chodili kolem. To ještě upevnilo jejich přátelství.
Selena (17) zveřejnila na Facebooku tento víkend: "Měli jsme zkoušku ve 4.30 ráno. Natáčení Monte Carlo skončí dříve než za dva týdny a já doufám, že moje cesta zpět do Ameriky bude delší, než byla, když jsem přiletěla v březnu. Je úžasné natáčet Monte Carlo s takovou partou lidí, ale teď si musíme také dopřát trochu odpočinku.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Miley Cyrus a Mitchel Musso // Společné tour v Londýně

23. června 2010 v 14:33 | MiSs_MileYnQaa
85/
Miley Cyrus s sebou vzala nejlepšího kamaráda Mitchela Mussa, jak si přál, na svou tour v Londýně, jako část jejího nového alba Can't Be Tamed.
Spolu s Can't Be Tamed Deluxe Edition s bonusovým obsahem - zahrnující kousek z toho níže! Podívejte se na Mylein výkřik pro  Just Jared!
Pokud jste to zmeškali, podívejte se na video z House of Blues!


                                                    KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Selena Gomez // Kouzelníci z Waverly:Kapitán Jim Bob Sherwood obživl!

23. června 2010 v 14:19 | MiSs_MileYnQaa
8287
Selena Gomez, David Henrie a Jennifer Stone zachytili momentku s návštěvní hvězdou Johnem O'Hurleyem v tomto novém dílu Kouzelníků z Waverly.
V nadcházející epizodě "Kapitán Jim Bob Sherwood" se Justin (Henrie) nadchl pro učení byl vybrán pro psaní záležitosti s kapitánem Jimem Bobem Sherwoodem, ale nadšení rychle ztratí když zjistí, že Alex (Gomez) byla vybrána pro ilustraci.
Snaha pracovat společně ve dvou nebyla a nedokázali se shodnout, jak by měl komiks vypadat a tak se Alex rozhodla, že použije magickou sílu na oživení kapitána Jima Boba Sherwooda.
Epizoda "Kapitán Jim Bob Sherwood" bude mít premiéru v pátek 23. července 2010 v 8.30 na Disney Channel.


                                                 KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Selena Gomez si sbalila kufry a letěla do Paříže!

22. června 2010 v 8:29 | MiSs_MileYnQaa
pack paris
Selena Gomez a Leighton Meester letěli s Katie Cassidy natáčet pokračování scén k filmu Monte Carlo do Paříže ve Francii v neděli odpoledne (20. června).
17-ti letá herečka poslala na Facebooku svým fanouškům vzkaz: "Děkuji každému, kdo se dnes přišel podívat na natáčení. Bylo to zábavné natáčet nové scény. Doufám, že to pro vás taky bylo zábavné."
Hlavní postavou filmu Monte Carlo je dívka (Gomez), která má dědit po britských předcích. Brzy to zjistí její nejlepší kamarádky a její budoucí-nevlastní-sestra, které budou chtít odledět do Monte Carla na charitativní aukci. Příběh nabere na obrátkách a začne být dobrodružný ráz, když se ztratí náhrdelník za milion dolarů a dívky se předhánějí, kdo ho najde dřív.

Click na celý článek!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Selena Gomez uvádí nový song ´Round and Round´!

20. června 2010 v 17:34 | MiSs_MileYnQaa
Selena Gomez překvapila telefonátem na Radio Disney Channel v pátek odpoledne ohledně rozhovoru o svém novém singlu "Round and Round ".
17-ti letou herečku/zpěvačku vyzpovídal Ernie D, "Poznal jsem rozdíl mezi ostatními songy. Jsem za to opravdu srdečně rád a tohle album je vyhrazeno pro mé fanoušky. Snažila jsem se pro ně vytvořit to nejlepší. Chtěla jsem, aby lidi viděli, jak s tímhle albem dospívám. "

Co si myslíte o Selena Gomez and The Scene novém singlu?

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!! 

Twitter: Potřebuju pomoc!!

14. června 2010 v 19:19 | MiSs_MileYnQaa
Potřebuju malou pomoc od každého. Pracovala jsem se skupinou na našem novém set listu .. http://bit.ly/cXa9cz
Sel Twitter

Selena Gomez: In-N-Out burgers - oslavy KCA Awards

6. června 2010 v 17:24 | MiSs_MileYnQaa
Selena Gomez žvýkala burger z In-N-Out burgers na oslavě jejích oblíbených TV hereček (Miley Cyrus, Miranda Cosqrove a Keke Palmer). 17-ti letá Disney star napsala: "AHHH, vyhrála jsem Choice TV actress!!! Hrozně moc vám děkuju!! Oslava s burgery před mým odletem. :)"
Selena přidala: "Stravování mých 14-ti hodin letu (do Španělska). :("
Během ceremonie Selena plakala při předávání cen, když měla proslov. Zveřejnila: "Mockrát vám děkuji. Jsem tak nervózní!Já vím, že je to proto, když chlapy byli schopní jít na plac každý den a rozesmívat rodiny. Žiju naše sny. Jsem nejšťastnější dívka na celém světě. Moc vám děkuji!"

Zpráva je stará 1 rok!! Nejedná se o přítomnost!! xD

good look boys

Selena Gomez: Připravovaný trhák Ramona and Beezus

5. června 2010 v 17:47 | MiSs_MileYnQaa
Water Fight !!!
Selena Gomez se pokoušela zachránit pumpou a teplem před velkou vodní scénou v těchto nových mimo-scénách k jejímu nadcházejícímu trháku Ramona and Beezus.
17-ti letá herečka napsala na svůj Facebooj: "Šťastný Memorial den !!! Tady v Budapešti pracujeme na filmu (Monte Carlo), ale já jsem si dala pauzu abych vám řekla ahoj a dala vám vědět, že tento víkend končíme s natáčením music videí a nemůžeme čekat na chlapy, až to uvidí."
Sel pokračuje: "Níže pod článkem je video z mimo-scén z připravovaného filmu Ramona and Beezus (premiéra 21. června 2010)."

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!! MŮJ VLASTNÍ PŘEKLAD Z justjaredjr.buzznet.com

Selena Gomez § Leighton Meester: Monte Carlo Girls

31. května 2010 v 16:26 | MiSs_MileYnQaa
Selena Gomez a Leighton Meester kroužili kolem Katie Cassidy sešli na focení k jejímu novému filmu, Monte Carlo.
Trio hereček je aktuálně v Budapešti a filmují tam drama, které je o dívce (Selena Gomez), která chybovala pro britskou dědičku, vyplývající z ní, její nejlepší kamarádka a nastávající nevlastní sestra létá do Monte Carla na charitní dražbu.
Příběh je v dobrodružném rytmu když se ztratí milión-dollarový náhrdelník a dívky se rvou o to, která ho najde dřív.
monte carlo girls
KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!! MŮJ VLASTNÍ PŘEKLAD Z justjaredjr.buzznet.com

Selena Gomez: "Nechci být známá pro každého, s kým se sejdu!"

31. května 2010 v 16:11 | MiSs_MileYnQaa
Selena Gomez má během malé zábavy jejího photoshootu pro London´s Daily Mail news.
17-ti letá herečka vše připravovala s láskou pro její rodiče, byla spojována s s téměř stejně starými teen hercy právě teď a Judy Garland. Přečtěte si:
Mandy a Brian jsou pravými rodiči: "Konzultuji jim o všem, co dělám, obzvláště proto že má matka je manažerka. Ona je kdosi, kdo mě miluje a chce to nejlepší pro mě. Takže dokonce, ačkoli žiju tento život a dával jsem podobné báječné příležitosti, stále jsou mí rodiče se mnou a řeknou mi ´ne´."
S láskou pro Judy Garland: "Judy byla celá příčina proč jsem se stala herečkou. Začala jsem sbírat její nahrávky a biografie o ní, a tak jsem si přála potkat jí."
Na setkání v Hollywoodu:"Nechci být známá pro každého, s kým se setkávám, protože nakonec je to všechno co potřebuješ vědět. Je to dřina, protože lidé jsou zvědaví na to, kdo je v mém životěm ale já to musím vědět pro svou práci. A nikdy nechci vidět na sobě nějaký rozdíl nebo něco lepšího, někoho jiného. Když se chci najíst v malé restauraci - to není fantazie, já to udělám. Když chci jít bez make-upu a nepečuji o to, jak vypadám, přesně to chci!"
ujzžjf
KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!! MŮJ VLASTNÍ PŘEKLAD Z justjaredjr.buzznet.com

Zápis do fanclubu Seleny Gomez!!

30. května 2010 v 14:04 | MiSs_MileYnQaa
Pro všechny fanoušky Seleny Gomez je tu fanclub!! Chceš, aby měla Selena v ČR desítky fanoušků?? Zapiš se!
1) Přezdívka
2) Blog
3) Kam si dáš klikačku

Klikačka je povinná!

Selena Gomez: Tváří MTV Push na duben 2010!

23. května 2010 v 19:39 | MiSs_MileYnQaa
I když je Selena Gomez známá zejména díky sérii The Wizards of Wawerly Place, kterou vysílá Disney Channel, hudba pro ni byla výzvou od dětství. Po tom, co nahrála několik songů na různé soundtracky k filmům, je konečně připravena představit svou vlastní vášnivou, zábavnou a silnou debutovou desku "Kiss & Tell".

Zdroj videa: youtube.com
Zdroj článku: mtv.nova.cz
 
 

Reklama