Selena Gomez: "Nechci být známá pro každého, s kým se sejdu!"

31. května 2010 v 16:11 | MiSs_MileYnQaa |  News // Selena
Selena Gomez má během malé zábavy jejího photoshootu pro London´s Daily Mail news.
17-ti letá herečka vše připravovala s láskou pro její rodiče, byla spojována s s téměř stejně starými teen hercy právě teď a Judy Garland. Přečtěte si:
Mandy a Brian jsou pravými rodiči: "Konzultuji jim o všem, co dělám, obzvláště proto že má matka je manažerka. Ona je kdosi, kdo mě miluje a chce to nejlepší pro mě. Takže dokonce, ačkoli žiju tento život a dával jsem podobné báječné příležitosti, stále jsou mí rodiče se mnou a řeknou mi ´ne´."
S láskou pro Judy Garland: "Judy byla celá příčina proč jsem se stala herečkou. Začala jsem sbírat její nahrávky a biografie o ní, a tak jsem si přála potkat jí."
Na setkání v Hollywoodu:"Nechci být známá pro každého, s kým se setkávám, protože nakonec je to všechno co potřebuješ vědět. Je to dřina, protože lidé jsou zvědaví na to, kdo je v mém životěm ale já to musím vědět pro svou práci. A nikdy nechci vidět na sobě nějaký rozdíl nebo něco lepšího, někoho jiného. Když se chci najíst v malé restauraci - to není fantazie, já to udělám. Když chci jít bez make-upu a nepečuji o to, jak vypadám, přesně to chci!"
ujzžjf
KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM!! MŮJ VLASTNÍ PŘEKLAD Z justjaredjr.buzznet.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama